Google Ads ile web sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google’daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın. 1 milyondan fazla işletmenin ve milyonlarca kişinin aramada kullandığı platformd yerinizi alın.


Google reklamları web sitelerin çok daha fazla tıklanmasına yardımcı olarak hem tıklanma oranını çok fazla arttırıyor hem de reklam amacına çok daha kolay ulaşıyor.Birçok avantajı olan bu sistemle daha kolay tanıtım ve ziyaretçi kazanım işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Google Dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olarak bu konuda liderliği elinde bulunduran ve her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir platformdur.Bu nedenle Google reklamları birçok kişi tarafından oluşturduğu mükemmel avantajlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Türkçe Yönetim Paneli

Türkçe Yönetim Paneli

Tamamen Türkçe yönetim paneli ile sitenizi istediğiniz yerden kolayca yönetin

İNCELE
Web Tasarım

Web Tasarım

GÜÇMAR BİLİŞİM olarak dijital ortamda firmanızın aynası olan web sitenizi sizlere özel hazırlıyor, akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlara uyumlu olarak tasarlıyoruz.

İNCELE
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Google Ads ile web sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google’daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın.

İNCELE